Choď na obsah Choď na menu
 


37.kapitola Svadobná noc

4. 1. 2011

MICHAEL

Cestou do reštaurácie kde sa mala konať naša zábava som si v hlave prehral všetky udalosti,ktoré som v priebehu pár hodín zažil.Nikdy som si nemyslel,že raz zažijem takýto krásny pocit,ktorý nepocíti každý.Ten pocit je skrátka neopísateľný slovami.Nedá sa vyjadriť len pár vetami,dá sa vyjadriť jedine skutkami a láskou.
Je nádherné žiť s pocitom,že ste milovaný a pre niekoho dôležitý.Viete,že vždy keď odchádzate z domu,vždy niekomu chýbate a ten niekto na vás nonstop myslí.Teraz zažívam presne niečo rovnaké.Odteraz sa budem budiť ako nový človek s pocitom,že milujem a som milovaný.
Pán Jackson,sme na mieste." Upovedomil ma Henry.
Vďaka Henry." Poďakoval som a svoj pohľad som nasmeroval na moju drahú.
Asi tri krát som si ju prehliadol v tých krásnych šatách a iba som sa usmieval.Nemal som dôvod nič hovoriť iba som sa bez slov usmieval a jemne som hladil jej ruku.
Ideme?" Opýtal som sa Emy.
S tebou aj na kraj sveta." Odpovedala,a s úsmevom na perách sme vystúpili z limuzíny.
Bolo mi dosť podozrivé,že nás nesprevádzajú naši "priatelia" novinári.Odpovede som sa hneď dočkal.Netrvalo dlho a všetci sme zahliadli asi tri novinárske autá ako smerujú priamo k nám.
Pozrel som sa naokolo a chytil som Eme ruku.Obidvom nám napadla presne rovnaká vec a tou vecou bol zbesilý beh do vnútra reštaurácie.Celou cestou sme sa smiali na plné hrdlá a občas sme sa obzreli do zadu či ostatní idú za nami.
Každý šiel vlastným tempom,ale nakoniec sme všetci bezpečne vstúpili do reštaurácie.Ja som pred vstupom vzal Emu na ruky a a tak som s ňou prekročil prah reštaurácie.
Hneď ako sme sa ocitli v rozsiahlej časti reštaurácie,v ktorej sa nachádzali samé stoly a stoličky,prešli okolo nás moji rodičia a aj moji svokrovci.
Ako káže tradícia moja mama bola iniciátorka klasického rozbíjania taniera,ktorý priniesol čašník po našom vstupe.Môj otec aj Chris sa na tom perfektne bavili a už dlho som nevidel otca v tak dobrej nálade.
Keď Ema pozametala črepy z taniera chytili sme sa za ruky a sadli sme si za stôl s našimi menovkami.
Zhruba do desiatich minút sa všetci usadili a potom sa postavil Jerremy a chcel predniesť prípitok.Tri krát zacrngal na pohár a všetci sme spozorneli.
Ďakujem za pozornosť.Hneď na začiatok,by som rád upozornil,že svoj príhovor som si nenaštudoval,ba ani len nenapísal." Všetci v miestnosti sa dobre zasmiali.Jerremy pokračoval.
Viete,ja som nikdy nebol dobrý rečník a preto som ani nikdy nevyhral žiadnu súťaž na škole.Teraz som však dospel a som veľmi šťastný,že ma moja jediná dcéra obšťastňovala celé jej veselé detstvo.Od kedy prišla na svet zmenila mne aj mojej manželke život od základov.Jej prítomnosť nám ukázala,že to najkrajšie na svete sú naše deti.Nemali sme šťastie na ďalšie deti a tak sme do Emy vložili všetko naše úsilie aj lásku.Nikdy sme jej nedali pocítiť,že je menej cenná alebo,že je jedináčik.
Vždy mala dostatok lásky a starostlivosti.Dnes som na ňu neskutočne hrdý a s hrdosťou môžem povedať,že mi robila a aj robí radosť.
Chcem,aby vedela,že tu budeme vždy pre ňu,a vždy môže s nami rátať.To iste platí teraz aj pre Michaela.Dnešným dňom nie som otcom len mojej Eme,ale aj tu Michaelovi,ktorý nám všetkým dokázal aké čaro v sebe ukrýva láska.Nikdy sa nevzdal mojej dcéry a bojoval až dovtedy,kým mu nepovedala svoje áno.
Na zdravie mladomanželom!"
Hneď ako Jerremy dokončil svoju jednoznačne perfektnú reč Ema sa neudržala a spustila svoj nekontrolovateľný plač radosti a šťastia.Každý,kto sedel s nami v reštaurácii tlieskal a bol dojatí presne ako som bol dojatý aj ja a Ema.
Jerremyho reč bola krásna a vyjadrila snáď všetko čo chcel povedať.Keď Ema objala otca,postavil som sa ja a podali sme si vzájomne ruky a tiež sme sa objali.
Po skvelom príhovore nám čašníci začali nosiť nejaké zákusky a zmrzlinové poháre na začiatok.Potom naša živá kapela začala hrať hudbu do tanca a tak sme ja a Ema otvorili tanečný parket tancom valčík.Ten tanec sme precítili od začiatku až do konca.
Páčil sa mi tanec s mojou drahou a tak som jej po tanci venoval svoj najlepší úsmev a bozk na líce.Po nás sa na parket pridali aj ostatní členovia našej rodiny.Nezaostávali ani naši priatelia,ktorí sa tiež dobre bavili.To ešte netušili,čo ich bude čakať po polnoci bez našej rodiny,ktorá pôjde domov unavená z tancovačky.
My s Emou sme boli snáď najaktívnejší na parkete.Obaja sme to tam roztočili ako na nejakej zábave na pláži.Každý druhý tanec sme tancovali s niekym iným,aby sme tancovali každý s každým.
Zatancoval som si dokonca s oboma mojimi mamami a tiež aj s Amy.Tanec s ňou bol veselý a rytmický.Mal som zo všetkých tancov ohromnú radosť.Asi okolo pol deviatej,keď sme už boli všetci po večeri,niekoho napadlo,aby som im zaspieval.Začal kričať jeden a potom ho povzbudili aj ostatní.
Ja som bol od prekvapenia celý červený a dezorientovaný.Netušil som vôbec,že mi toto urobia.Bol som milo prekvapený,ale zároveň som nemal nič pripravené a tak som sa obával,čo budú odomňa chcieť.
Ale no ták,prečo mi to robíte?" Opýtal som sa s úsmevom.
Mikey,toto je predsa tvoj deň.Mal by si do toho zakomponovať aj kúsok svojho umenia nemyslíš." Dodal Chris.
V poriadku ak tak veľmi chcete.Čo by som mal podľa vás teda zaspievať?" A tak som čakal kým sa dohodnú.
Takže,po dlhej úvahe sme sa rozhodli,že by si mohol zaspievať pieseň pre svoju novú manželku.Inými slovami niečo romantické." Povedal môj manažér Johny.
Pri pohľade na Emu mi hlavou behala len jediná pieseň a tou bola I just can´t stop loving you.Výhodou bolo,že našu živú kapelu tvorila moja kapela a tak mi bez problémov zahrali melódiu z piesne,ktorú som im povedal.
Pomaly sa rozzvučovala tá dokonalá melódia melódia a ja som do toho jemne zakomponoval svoj hlas.Keď sa všetko poriadne rozbehlo začal som teda spievať.Každé jedno slovko som precítil stonásobne a vždy som sa pozrel na Emu.
Všetky pohľady sa upútali len na mňa a potom všetci zdvihli hore ruky a vytvorila sa skvelá atmosféra,takmer ako na nejakom koncerte.Svetlá sa stĺmili a biele svetlo padalo iba na mňa.Po celej miestnosti svietili farebné svetielka len na mňa dopadalo biele svetlo,aby ma každý videl.Po dospievaní som sa uklonil a vychutnal ten nebeský potlesk,ktorý mi venovali všetci prítomní,dokonca aj moja kapela.
So širokým úsmevom som sa pridal do davu usmievavých ľudí a nasmeroval som si to presne k Eme.Chalani z kapely nenechali nič na náhodu a pustili nám moju pieseň Human Nature,na ktorú tancoval úplne každý a len čo započuli melódiu tejto piesne opäť mi všetci zatlieskali a dali sa do tanca.
Pri tancovali s Emou som si ju uchopil pevne do rúk a hľadel som jej hlboko do očí.
Tak čo poklad,si šťastná?" Opýtal som sa tichším hlasom.Ema mi pohľad opätovala a na široko sa usmiala.
Som neopísateľne šťastná." Odvetila Pesničku,ktorú si spieval pre mňa ma hriala priamo pri srdci.Pocítila som akési teplo zo slov,ktoré si spieval do mikrofónu." Po dokončení vety si dala ruky okolo môjho krku.
Veľmi ma teší fakt,že si šťastná.Poviem ti jednú moju myšlienku,ktorú budem plniť do konca života." Ema spozornela a napäto počúvala Keď sa každé ráno zobudím a pozriem vedľa seba,kde budeš ty ešte sladko spať,tak budem tuho rozmýšľať ako ťa asi poteším a vyčarujem ti úsmev na perách.To ti sľubujem."
Michael Jackson,ten úsmev si mi vyčaril už navždy,tým,že si mi povedal svoje áno."
Vzájomne sme sa na seba usmiali a naše hlavy sa k sebe začali popri tanci približovať.Boli sme už veľmi blízko a cítili sme dych toho druhého.Čím som bol pri nej bližšie tým viac mi začalo biť srdce.
Neviem čím to bolo,ale pocítil som v žalúdku akési šteklenie a chrbtom mi prešiel mráz.Naraz sa všetko okolo mňa zastavilo a vnímal som iba okamih keď sa naše pery jemne dotkli a moje srdce zajasalo.
Ten okamih som si vychutnával dlhý čas až kým sa naše pery vzájomne nepohli a neochutnal som chuť jej jemných a sladkých pier.
Pri našom bozku som si Emu pritiahol ešte bližšie,dá sa povedať,že až na doraz.Po našom bozku som bol šťastný ako blcha a zároveň dobytý energiou na zábavu po polnoci.
Popri skvelej zábave čas ubiehal nehorázne rýchlo a bola tu polnoc.Všetci členovia našej rodiny sa jeden po druhom poberali k autám.Moji rodičia si počkali kým všetci neodídu,aby sa potom aj oni dostali k autu.Keď všetci vyšli von tak moja mama aj otec prišli ku mne a Eme.
Gratulujem vám deti a buďte silní a odolní voči všetkým nástrahám a prekážkam vo vašom spoločnom živote." Popriala nám mama.
Ďakujeme za tvoje povzbudivé slova mami." Bez váhania som ju objal a vybozkával.Hneď po mame sa k nám prihovoril aj Joe.
Tiež vám chcem pogratulovať a popriať veľa šťastia v manželstve.Tiež vám prajem kopec detí,ktoré vám budú robiť radosť." Zasmial sa.
Ďakujeme Joe.Som rád,že si sa dobre bavil." A tiež sme sa objali.
Len čo sme sa rozlúčili mama aj otec vyšli z reštaurácie a tie supy čo stáli vonku sa na nich vrhli s hlúpymi otázkami,ale otec ich rázne zarazil a tí blázni im dali pokoj a ďalej striehli pred reštauráciou.
My s Emou sme ruka v ruke vstali od stola a šli sme sa prezliecť do našich kostýmov,aby sme zrealizovali prekvapenie pre našich priateľov.Ema sa prezliekla za popolušku a ja za Elvisa Presleyho.Na hlave som mal parochňu v tvare hustého černošského afro účesu.Na očiach som mal nejaké zdobené okuliare a v takýchto podobách sme šli do sály za nedočkavými Showmanmi.
Po našom veľkolepom príchode v sprievode srandovnej hudby v podaní mojej kapely a smiechu ,ktorý láma steny sme sa dali do nášho divadielka.Začali sme pred nimi vrtieť zadkami a robiť všelijaké nezmyselné no nacvičené pohyby,z ktorých sa každý chytal za brucho.Ten smiech bol taký energický,že sme sa začali smiať aj my,dokonca sami zo seba.Takto sme celých 15 minút zabávali 30 mladých ľudí,ktorí z nás takmer nedýchali.
Keď sme dotancovali hlboko sme sa uklonili a s úsmevom sme si vyzliekli tie kostýmy,pod ktorými sme mali pohodlnejšie veci ako boli svadobné šaty či oblek.A tak presne od pol jednej sa začala zábava pre "mládež".Do celej reštaurácie sa ozýval iba náš hlasný smiech a pred reštauráciou sa ľudia aj pozastavovali a pozerali dnu do okien čo sa deje.Veľa cez tie závesy nevideli a tak to postupne vzdávali.
Takto sme sa bavili ešte dlho do rána.Presnejšie do pol piatej nad ránom.Hneď ako sme dotancovali,vzali sme si svoje veci a každý si šiel svojou cestou domov.My s Emou sme mali rezervovanú izbu v hoteli neďaleko reštaurácie lebo sme nechceli budiť Any a Jerryho.Okolo 4:50 sme sa dotackali do našej hotelovej izby.
Keď Ema zavrela dvere od hotelovej izby pritiahla si ma za golier k sebe a začali sme sa romanticky bozkávať.Ema si obkrútila ruky okolo môjho krku a ja som si dal ruky na jej pas.Hodnú chvíľu sme sa opierali o dvere a bozkávali sa,ale potom som cítil,že sa hýbeme až sme sa presunuli na posteľ kde sme sa neprestávali bozkávať.
Pri sedení na posteli som cítil Emine ruky na mojej hrudi.Ako mi hladila hruď začala mi rozopínať gombíky na košeli.Nechal som sa unášať tým nádherným pocitom.Každý jej dotyk som si vychutnával s obrovskou intenzitou.Keďže mi rozopla košeľu a následne aj vyzliekla otvoril som oči a zahľadel sa do tých jej.
Červenáte sa pán Jackson."
Nečervenám sa,to iba horím láskou k tebe." Dodal som s úsmevom.
Máš neuveriteľne jemnú pokožku Michael.Ako malé bábätko."
Ďakujem...,ale ty si ešte krajšia." Vyletelo zo mňa.
Ema sa iba pekne na mňa usmiala a ja som jej rukou pohladil tvár,čím sme sa k sebe opäť priblížili.Spoločne sme si ľahli na posteľ a postupne sme sa obnažovali.Nechcelo sa mi veriť,že tam ležím iba v obtiahnutých trenírkach a dotýkam sa Eminho odhaleného tela.Keď som došiel k časti podprsenka,Ema mi chytila ruku a vravela.
Ja sama."
Moje ruky som spustil na jej stehná a hladil som ich.Obaja sme boli v rozpakoch a cítil som ako sa Ema chveje.Veď to bolo prvý krát čo budeme bez oblečenia v jednej posteli.
Po chvíľkovom tichu si Ema rozopla sama podprsenku a ja som bola úplne omámený a doslovne som hapkal.Nezmohol som sa ani na jedno súvislé slovo.Bál som sa jej teraz čo i len dotknúť.Ak som dvihol svoje ruky hore okamžite sa mi zatriasli a spadli späť k telu.
Ema sa nenechala odradiť a ľahla si na mňa.Hneď ako som cítil jej telo na tom mojom,trošku ma to posmelilo a prevrátil som sa na ňu.
Ani neviem kedy a ako a bolo to tu.Ja a Ema sme splynuli v jedno telo a jednu dušu.Trochu som sa obával,teda viac ako len trochu či ju to náhodou nebolí alebo ši to nieje rýchle.Už som mal na jazyku opýtať sa jej to,ale jej bezstarostný úsmev a jej vášeň ma dokonale uspokojili a uspokojili.
Niekedy o šiestej sme sladúčko zaspali v spoločnom objatí s krásnymi spomienkami na dnešnú noc.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

.....

(Stanča, 25. 9. 2012 14:56)

Ani neviem kedy a ako a bolo to tu.Ja a Ema sme splynuli v jedno telo a jednu dušu.Trochu som sa obával,teda viac ako len trochu či ju to náhodou nebolí alebo ši to nieje rýchle.Už som mal na jazyku opýtať sa jej to,ale jej bezstarostný úsmev a jej vášeň ma dokonale uspokojili a uspokojili.
---Ou, ou ou, tak tu mi pekne stuhla krv v žilách a zároveň sa mi rozprúdila tak nevídanou silou.
Príhovor Eminho otca. Krása :-*

........

(Michelle, 17. 8. 2012 12:53)

Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúha!!!! Ja som ešte stále zaskočená... :D Toto je úplne prvýkrát kedy čítam v nejakej story o spoločne strávenej noci s Michaelom!! Máš úplnú premiéru, baby!!!!!!!! :-O
Ale musím priznať, že táto kapitola je asi naozaj krajšia ako tá predošlá, tak ako to spomína Katra :) Tak po prvé - ten príhovor otca Emy. Dokonalosť. Ja som mala slzy na krajíčku, myslím to vážne. Predstavovala som si, že je to môj otec a že hovorí všetky tie veci... Bože, ja by som bola tak neskutočne šťastná. Najšťastejšia na Zemi.
Ďalej zábava, hudba, Michaelov spev - to bolo žúúúžo!!!!! Mňam! Udeľujem ti pochvalu za perfektne opísaný spev Michaela. Nič iné sa nedalo očakávať, už na začiatku som vedela, že to bude pieseň I Just Can´t Stop Loving You. <3 <3
A potom.... potom... tá NOC! :-* Máš môj obdiv, že si to zvládla tak strategicky dobre. Vyrozprávala si nám to s ladnosťou, galantnosťou a láskou. Celý Michael. Nepoužila si žiadne prasačiny, žiadne hrubé výrazy (čoho som sa obávala najviac), proste si ma prekvapila najlepšie ako si mohla. Gratulujem!!!

proste úžas :P

(Wendy, 11. 7. 2011 17:10)

to je nedhera :P konecne su spolu... a stastni.. a uplne SPOLU:: :P:P:P

wrrr... :D

(domči, 7. 1. 2011 22:52)

! splynuli v jedno telo a v jednu dušu ! :Dkrásne aďka :D to píšeš ako key si to už zažila... :D nechcem ni hovoriť ale fakt to tak vyzerá :D nemaj za zlé ale ja len, že je to super :) a nemá to chybu, ani tá noc ani ten večierok ani nič :D

:))

(Katra, 6. 1. 2011 11:02)

no Adka normalne sa mi vidi,ze tato kapitolka je omnoho lepsia ako DEN D:) nadherneeeeee:*A nieje to tym,ze splynuli v jedno telo,ale tie prihovory,tie slova no naozaj krasne:)

super =)

(baja, 6. 1. 2011 2:09)

joooj aj ja cem krasne

(bubik, 5. 1. 2011 16:52)

JANULIK

(JANULIK, 4. 1. 2011 18:11)

Tak po prvé ... dobre dlhá kapitola :D To sa mi páči. Ten začiatok je krásny :)To ako hovoril Emyin otec na oslave to bolo tiež krásne. Ja by som nič také nevymyslela :) Tá zábava po polnoci ... to nemá chybu :D Že Elvis :D A v skratke táto kapitola je úžasná :D Hlavne ten koniec :D

jej

(ulik15, 4. 1. 2011 18:10)

pekne ta vecera to bolo sper :) ten tanec :) to spievanie